İnsan Kaynakları

Holding şirketlerinin hedeflerine ulaşması için gerekli olan insan kaynağının etkin şekilde kullanımını sağlayarak stratejik insan kaynakları yönetimi yapmak.

ik.jpg

İnsan Kaynakları Hedefleri

İnsan Kaynakları yönetim sistemleri oluşturarak şirketlerimizin yönetimlerine stratejik ortak olabilmek. Şirketimiz bünyesinde İnsan Kaynakları alt yapısı ile ölçülebilir rekabet avantajı sağlayabilmek. İK maliyetlerini en aza indirgeyerek etkinliği ve verimliliği arttırmak.
Etkin raporlama metotları ile İK’nın ilgili tüm süreçlere katkısını analiz etmek.
Çalışan memnuniyetini yüksek seviyede tutarak tercih edilen kurum olabilmek.

İnsan Kaynakları Politikaları

İstikamet Döküm misyon, vizyon ve değerlerinde belirtilen hedeflere ulaşmak için kalite odaklı, enerjik ve yenilikçi ekiplerle çalışmak. Çalışanlarımıza mesleki bilgi ve yeteneklerine göre istihdam şartları, yetişme ve gelişme yönünden adil ve eşit imkânlar sağlamak. Çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde gösterebilmesine olanak sağlayan çalışma ortamları yaratmak. Çalışanlarımızın kişiliğine saygı göstermek, haklarını korumak ve gözetmek. Her zaman konusunda uzman çalışanların tercih ettiği bir kurum olmayı sağlamak. Başarılı çalışanlarımızı ödüllendirmek ve gelişimlerini desteklemek.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Açık pozisyonlarımızı www.kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz. 

Katalog Talep Et

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Lütfen KVKK ve Gizlilik Sözleşmesini onaylayınız.